Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
O mně

O mně

Jmenuji se Monika Jánská. Zajímají  mne nejen věci na první pohled patrné, ale i  skryté souvislosti a tajemství Vesmíru, což tak trochu předurčilo moji cestu. Ta mne dovedla až k astrologii.
Zajímalo mne, proč vlastně astrologie přežila tolik tisíciletí, když výklad jednotlivých znamení na stránkách časopisů vypadá spíše jako dobrý vtip.

K tomu, že je astrologii možné také vážně studovat jsem se dostala přesně v momentě, kdy jsem ukončovala studia v oboru  psychologie. V té době jsem již  nahlédla do zákulisí mnoha lidských příběhů  ve kterých se prolínaly životní výhry  a prohry. A zde mi na mysl přicházela  otázka „Proč?“  Jaké jsou příčiny našich úspěchů a neúspěchů? Existuje nějaký osud, nebo jsme natolik svobodni, že můžeme neomezeně využívat naší svobodné vůle?

Protože astrologie je souborem hned několika oborů jako jsou astronomie, matematika, hlubinná psychologie a periodicky se opakující zkušenosti lidstva nabídl mi  tento obor mnohé z  odpovědí. Jak se později ukázalo, astrologie je prohloubení psychologie o její další aspekty. Mými velkými učitely v tomto oboru byl z oblasti psychologie C. J. Jung a S. Freud. Co se týká astrologie, studovala jsem po dobu pěti let  u známé české astroložky Elišky Landovské u které jsem také získala certifikát z oboru astrologie. Následně další materiály ke studiu jsem čerpala z knih mé další oblíbené psycholožky Liz Greenové (zakladatelky astropsychologické školy CPA London).

Astrologie se brzy  stala mým velkým koníčkem, který mne svým hlubokým obsahem nepřestává fascinovat již více než 25let. Nabízí nám nespočet možností, jak se životem protančit  a ne jím procházet se sklopenou hlavou  Ráda bych Vám tedy, na základě Vašeho osobního horoskopu zprostředkovala informace, které Vám pomohou lépe porozumět sami sobě. Tím pak porozumíte lépe i lidem okolo sebe a váš život se tak stane nekonečně zábavnou  hrou.

Těším se na setkání s vámi :)
Monika Jánská

© Copyright 2024 Monika Jánská - All Rights Reserved
Zpracování osobních údajů | Nastavení sledování Cookies